Sıkça Sorulan Sorular

Fit Takım

-Fit Takım programı nedir?
•Fit Takım programı her an her yerde ulaşabileceğiniz sporun beslenmenin ve motivasyonun bir arada olduğu kapsamlı online sağlıklı yaşam platformudur.

-Takımlar neye göre belirlenir?
Programımız yağ oranlarınıza göre ayrılmış 3 takımdan oluşur. Takımlar çevre ölçüm sonuçlarınıza göre yağ oranlarınız ile uzman antrenörümüz tarafından belirlenir.
KIRMIZI TAKIM; Sağlık riski ile Genel yüksek yağ sorunu olan arkadaşlarımın olduğu takımdır. Zamanla biyolojik olarak sistemlerinde bozukluklar meydana gelmiştir. Programa sadık kalındığında en çok değişimi gördüğümüz takımdır. Hedefi yağ oranları düşerken sağlıklı bir sisteme kavuşmanın mutluluğuyla sarı takıma geçmektir.
SARI TAKIM; Bölgesel fazlalıkları olup sıkılaşmaya toparlanmaya şekillenme adımıdır. Hedefi fazlalıklarından kurtulup kas belirginleştirmek için mavi takıma geçmektir.
MAVİ TAKIM;Yağ oranını koruyup sıkılaşarak kas belirginleştirme adımıdır. Hedefi sağlıklı yaş almak için egzersizi ve doğru beslenmeyi anlayış haline getirerek hayat boyu sürdürmektir.

-Kayıt ücretini yatırdım, sistem nasıl işliyor?
•Kayıt ücreti yatırıldıktan sonra mail adresinize değerlendirme formu gönderilir. Formda sizi çevre ölçümlerinizi nasıl alacağınızı anlatan video karşılar.
Spor geçmişiniz, beslenme düzeniniz, hedefleriniz, fotoğraflarınız gibi birçok bilgi sisteme yüklendikten sonra antrenörümüz tarafından değerlendirme yapılır ve yağ oranınıza uygun takımınız belirlenir.
3-5 iş günü içinde rehberleriniz tarafınıza iletiler, program işleyişi hakkında genel bilgi verilir ve sosyal medya gruplarımıza eklenirsiniz. Belirlenen ay ve gün programa başlarsınız.

-Paket seçenekleri neler? Hangisini seçmeliyim?
Grup sistem ve Birebir koçluk olarak 2 paket seçeneğimiz vardır.
Birebir koçluk sisteminde hedefinize uygun antrenman programı, size özel beslenme rehberi uygulanılır. İstediğiniz zaman antrenörümüzle birebir iletişimde olursunuz. Sağlıklı yaş almanız için sizinle tüm bilgiler paylaşılır. Bu süreçte profesyonel olarak koçluk almak isteyenler bu paketten faydalanmalıdır. Danışanlarımıza daha iyi hizmet vermek adına sınırlı sayıda danışan kabul edilir.
Grup paket sisteminde üyelere özel sayfada kayıtlı olan antrenmanlar uygulanır. Yağ oranınıza uygun beslenme rehberi uygulanır. Kendi yağ oranınızda olan takım arkadaşlarınızla WhatsApp’ta canlı olarak yazışmanıza imkân sağlar.

-Hangi platformda olacak?
BİREBİR KOÇLUK: Dersler birebir canlı olarak online platformda yapılır.
GRUP SİSTEM: Dersler üyelere özel sayfada kayıttan video destekli yapılır.

-Beslenme var mı?
•Beslenmeyi spor ile ayrılmaz bir bütün olarak kabul ettiğimiz için, hayat boyu uygulanabilir beslenme rehberiniz programa dahildir.

-Programa kimler katılabilir?
•Genel kilo sorunu olanlar,
•Bölgesel fazlalıkları olanlar,
•Kas belirginleştirmek isteyenler,
•Güçsüzlükten duruş bozukluğu olanlar,
•Sadece sağlıklı yaşamak iyi yaşlanmak için hayatına hareket katmak isteyenler,
⭐️Her seviye programa katılabilir.

-Programa kimler katılmamalı?
•Sağlık sorunu olanlar,
•Hamile olanlar, (Doğumdan 6 ay sonra katılabilir)
•18 yaşından küçük olanlar.
•Negatif bakış açısında olanlar.

-Hiç spor yapmadım bende katılabilir miyim?
•Tabi ki katılabilirsiniz. Her hareketin kolay ve zor versiyonlarını gösteriyorum.

-Ekipman alacak mıyım?
•Ekipman olarak evde kullanabileceğiniz alternatifleri de kullanıyoruz.

-Program pahalı mı?
•Hangi meslekte olursanız olun spor anlayışını kazanmak ve hayatınıza adapte ederek sürekliliği sağlamanız gerektiğini düşündüğümüz için, çok kapsamlı olan programımız oldukça uygun fiyatlardır.

-Online program ile hedefime ulaşabilir miyim?
•Tabi ki hepimiz iyi bir vücuda sahip olmak isteriz. Fit Takım Programımız bilimsel verilerle hazırlandığından sizlere fazlasıyla bunu sağlayacaktır. Fakat bizim önceliğimiz görünüşümüzün yanında sağlıklı yaş almak, sağlıklı yaşamayı hedefler. Programa bütünüyle süreklilikle uymanız durumunda diğer harika sonuçlar aldığımız arkadaşlarımız gibi hedefinize ulaşma oranınınız çok yüksektir.

Şimdi
Fit Olma Zamanı!

FİT TAKIM Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için:
e-mail: fittakim@gmail.com
Whatsappp: +90 532 341 90 27